Aktualności

Szlachetna paczka dla dziecka więźnia

Szlachetna paczka dla dziecka więźnia

Zbliżają się święta. Nasza szkoła przy współpracy z Wydziałem Katechetycznym Kurii Opolskiej postanowiła włączyć się w piękną akcję „Paczki więzi”. Ideą projektu było przygotowanie paczki dla Dziecka od Więźnia, która zostanie dostarczona dzieciom na Święta Bożego Narodzenia. Otrzymaliśmy dwa listy od matek dzieci, których marzenia bożonarodzeniowe postanowiliśmy spełnić.
Uczniowie klas IV-VIII przy wsparciu pani mgr Krystyny Dubik oraz pani mgr Magdaleny Vandeginste zebrali potrzebne środki i udało się zakupić wymarzone prezenty dla trójki dzieci. Cieszymy się , że mogliśmy zaangażować się tak szczytną akcję.
„Paczki więzi” zostały już wysłane. Serdecznie dziękujemy naszym uczniom za hojność i zaangażowanie.

 291 osób odwiedziło naszą stronę

Skip to content