Aktualności

Piłka nożna Tymbark

11 kwietnia w Łubnianach  odbył  się XXIV turniej piłki nożnej o puchar Tymbarku. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny U10 i U 12. Pierwsze rozgrywki rozpoczęli uczniowie U12. w fazie grupowej  rozegrali 3 mecze. Rozpoczęli trochę nieszczęśliwie dwa mecze pierwsze przegrali z Ozimkiem i Dąbrową  ale za to 3 z Antoniowem wygrali 7;1..Natomiast  bardzo dobrze  rozpoczęli uczniowie U 10  w grupie wygrali z Krasiejowem , Ozimkiem i Zagwiździem. W półfinałach wygrali z Niemodlinem i Brynicą. W finale zagrali z drużyną z Turawy. Mecz pod nasze dyktando, w prawdzie na początku mały błąd 1;0 dla Turawy po 5 minutach 2;1 dla Zimnic. To ISKIERKA atakuje dwa słupki jedna poprzeczka jedno wyjście sam na sam trochę za szybko nasz zawodnik oddał strzał. Na boisku coraz to większe zmęczenie, zaczynają pojawiać się faule, wymuszone zmiany. No i  nieszczęśliwa końcówka,  nie zrozumienie naszych obrońców jeden nabija drugiego  piłka trafia pod nogi zawodnika drużyny przeciwnej i jest 2;2. Ale nerwy,  fizycznie to Turawa wygląda mocniej, zawodnik z numerem 6 to jak nasz uczeń z 5  klasy. Szybkie wznowienie gry i znowu nieporozumienie w obronie no i pada 3:2 dla Turawy. Nie całe  dwie minuty do końca  wykorzystują nasze zmęczenie i pada bramka i jest 4:2 dla Turawy. Nasi mali gladiatorzy  schodzą ze opuszczonymi głowami z boiska. Piękne mecze zabrakło tak mało.