Igrzyska Młodzieży- piłka siatkowa

26 marca  w naszej szkole odbyły się mistrzostwa gminne w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców  klas 7-8. W rozgrywkach wzięły udział drożyny z Prószkowa i Złotnik. Każda drożyna rozegrała po 2 mecze do dwóch wygranych setów do 25 punktów.  Drużyny naszej szkoły nie były  zbytnio gościnne  i wywalczyli I miejsca w katergoli dziewcząt i chłopców. W drużynie chłopców było widać moc a w szczególności w ataku. Po niezbyt udanych rozgrywkach wiejskich 05 kwietnia nasi uczniowie pojechali powalczyć o mistrzostwo powiatu opolskiego do Turawy. Turawa  przywitała nas nową piękną halą sportową im Joachima Halupczoka. Ale niestety ten turniej nie był dla nas udany, 4 przed ostatnie miejsce to trochę słabo, zważywszy, że żadna drużyna  nie miała tak silnego ataku jak my. Na pewno zawiodła zagrywka i przyjęcie. Szkoda  bo naprawdę dożo nie brakowało.