Aktualności

Półfinały w piłce siatkowej.

12 marca w Gorzowie Śląskim odbył się pierwszy półfinał w piłce siatkowej dziewczyn i chłopców. Plus taki, że w jednym dniu i w jednym miejscu rozegrali mecze dziewczyny i chłopcy minus daleka droga. Nasze zespoły w nie najlepszym składzie , choroba i dwie kontuzje wymusiły zmiany w ustawieniu składu dziewcząt i chłopców. Dziewczyny zagrały bardzo dobrze, w tie-breaku przegrały z Gorzowem Ślaskim 15 do 11, ale wcześniej wygrywając seta 25 do 14. Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce wygrywając z PSP Domaszowicami w setach 2:0.

Chłopaki jeden mecz wygrali 2:0 i dwa mecze przegrali w tie-breakach. Siła ataku oraz ilość należały do drużyny z Zimnic, natomiast błędy w przyjęciu piłek zadecydowały o przegranych. Szkoda bo było tak blisko.

20 marca na sali w Zagwiździu odbył się półfinał w mini piłce siatkowej dziewcząt. Na cztery drużyny nasze dziewczyny zajęły I miejsce i awansowały do finału wojewódzkiego. Jeden mecz wygrały 2:0 i w dwóch meczach rozstrzygnięcie nastąpiło w tie-breaku. W ostatnim trie-breaku było bardzo ciężko. Dziewczyny prowadziły 14:11 i tu po kilku błędach wynik 14:15 dla Gorzowa Śląskiego, pełna koncentracja trochę szczęścia i udało się wygrać 18:16.

Trzymajcie kciuki za nasze dziewczyny w finale wojewódzkim.

 56 osób odwiedziło naszą stronę

Skip to content