Mityng lekkoatletyczny.

29 września w Opolu  na stadionie im Opolskich Olimpijczyków  odbył się mityng lekkoatletyczny z okazji 20 lecia klubu LUKS PODIUM  Kup.  Mityng to oficjalny sprawdzian uczniów przed  zawodami lekkoatletycznymi jak i również możliwość startowania z uczniami   ćwiczącymi na co dzień  w klubach.  Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów z klas V-VIII.  Nasi  uczniowie startowali w konkurencjach  biegowych 60m, 200m oraz 600m i konkurencjach  technicznych skok w dal, skok  wzwyż  oraz rzut piłeczka palantową.  Uczniowie uzyskali dobre wyniki, w skoku w dal  dziewczynom brakowało do 35 cm by stanąć na podium , chłopakom  zaledwie 20 cm. W biegu na 60m  Natalia była druga w swojej serii natomiast w biegu na 600m Paweł był 4 z bardzo dobrym finiszem na ostatnich 100m wyprzedził 3 zawodników.  Ania w biegu na 600m źle  rozłożyła siły,  za szybko zaatakowała , wyszła na prowadzenie i 200 metrów przed końcem musiała zejść z bieżni. Miłą niespodzianka zrobił nam Paweł w skoku wzwyż,  zajął pierwsze miejsce zatrzymując się na poprzeczce 140cm.  Pawłowi medal wręczał  Janusz Trzepizur srebrny medalista mistrzostw Europy Ateny 1982.