Mini piłka ręczna

28 października na sali  gimnastycznej   w  Prószkowie odbyły się mistrzostwa gminne w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.  Zawody  podzielone były na dwie kategorie dziewcząt i chłopców. W każdej kategorii były cztery drużyny.  Jako pierwsi wyszli chłopcy  i zagrali z drużyną z Prószkowa.  Chłopaki byli bardzo zestresowani,  popełniali dużo błędów co w konsekwencji dało pewne i wysokie  zwycięstwo drużynie z Prószkowa. Brakowało nam rozgrywającego, który zachorował, ale  głównym winowajcą  był stres. Dziewczyny pierwszy mecz wygrały z Prószkowem, drugi przegrały z Boguszycami a trzeci wygrały z Złotnikami.  W tabeli Boguszyce, Złotniki i Zimnice mieli identyczną ilość punktów. W takim przypadku o zwycięstwie decydują małe punkty czyli różnica bramek.  Wygrały dziewczyny z Złotnik różnicą dwóch od naszych dziewczyn.  W podstawowym składzie dziewcząt brakowało trzech zawodniczek.  Kontuzje i choroby  osłabiły poważnie nasze zespoły, ale pomimo tych przeciwności  nasi uczniowie dali z siebie wszystko  i godnie reprezentowali naszą szkołę.