Akademia piłki ręcznej.

Stowarzyszeni KS „Otmęt” Krapkowice serdecznie zaprasza wszystkich uczniów Państwa Szkoły do AKADEMII PIŁKI RĘCZNEJ  W KRAPKOWICACH. Zwracamy się z prośbą o przekazanie informacji nauczycielom, rodzicom, opiekunom by zachęcały  dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu po zajęciach szkolnych. Jesteśmy otwarci na przyjście do Państwa i przeprowadzenia spotkań/lekcji pokazowej w klasach i osobistego zachęcenia uczniów/ rodziców do tego projektu.

Celem Akademii jest  rozwijanie umiejętności taktycznych, współpraca w zespole i poprawa kondycji fizycznej wśród dzieci i młodzieży.  To także świetna forma aktywności, która sprzyja zdrowiu psychicznemu i fizycznemu o , które my jako dorośli musimy dbać u naszych dzieci. Naszym motto brzmi ,,Nie musisz być super, aby zacząć, ale musisz zacząć, aby stać się super”

W załączeniu przekazujemy plakat, który zachęcamy do wydrukowania i powieszenia w gablocie szkolnej.

Zachęcamy do kontaktu na wszystkie pytania odpowiemy.

Patrycja W

Akademia Piłki Ręcznej Szczypiorek w Krapkowicach