Mikołajkowy Konkurs Recytatorski

6 grudnia pojawił się w naszej szkole wyjątkowy gość – Święty Mikołaj. Został on zaproszony z okazji mikołajek i organizowanego w tym dniu Szkolnego Konkursu Recytatorskiego  pt. „Wiersze dla Mikołaja” dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej. W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie klas 1-3.
W jury zasiedli – pani dyrektor – Alicja Badura, pani Izabela Budnicka – Tenus, pani Anna Włodarczyk, pani Agnieszka Kryczmanik  i pani Ida Bojarska.
Każdy uczestnik musiał stanąć na scenie przed licznie zgromadzoną publicznością, pokonać niemałą tremę i pięknie wyrecytować wybrany przez siebie wiersz.
Wszyscy uczniowie znakomicie się przygotowali, jednak jury postanowiło przyznać następujące miejsca i wyróżnienia.

W klasie 1:

I miejsce – Tomasz Piechaczek

II miejsce – Marta Tkocz

III miejsce – Bianka Gurbierz

wyróżnienie: Milena Gurbierz, Katarzyna Mrokoń, Lena Przybyłowicz

W klasie 2:

I miejsce – Daniel Kwiotek

II miejsce – Dominik Adolf

III miejsce – Jennifer Piechatzek

wyróżnienie: Gabriel Liput, Kyrylo Rohalskyi, Veronika Kharchenko

W klasie 3:

I miejsce – Hanna Waleska

II miejsce – Milena Mikolasz

III miejsce – Marcin Macioszek

wyróżnienie: Emilia Cuda, Hanna Sawulska, Szymon Piechaczek

Uczniom biorącym udział w konkursie jury wręczyło dyplomy i przepiękne nagrody – książki od św. Mikołaja.

Serdeczne podziękowania należą się RODZICOM, którzy pomogli swoim dzieciom przygotować się do tego konkursu.

6 grudnia 2022

mgr Regina Cebula