Program Profilaktyczny MŁODE GŁOWY

Drodzy uczniowie i rodzice

Jest nam niezmiernie miło,  poinformować Was, że nasza szkoła przystąpiła do programu profilaktycznego Młode Głowy.  „Godzina dla Młodych Głów” Fundacji UNAWEZA , to odpowiedź na rosnący kryzys psychiczny wśród młodych osób, to program wprowadzający do otwartej rozmowy o zdrowiu psychicznym. Jest to cykl lekcji, które będą odbywały się raz w miesiącu od października do końca roku szkolnego 2023/2024. Lekcje te poprowadzą wychowawcy, według scenariuszy opracowanych przez specjalistów zdrowia psychicznego.  Do udziału w pierwszym pilotażowym roku realizacji programu zgłosiło się aż 1330 szkół i placówek oświatowych. Fantastycznie, że możemy być w tym razem. Szkolnym Liderem projektu jest mgr Ida Bojarska.