Piłka ręczna.

15 IX i 1X w na sali gimnastycznej w Prószkowie odbyły się zawody z piłki ręcznej. Naszą szkolę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców w kategorii igrzyska dzieci i igrzyska młodzieży szkolnej. 15 rozegrali swoje mecze uczniowie klas IV i VI w kategorii igrzyska dzieci. Bardzo ładnie zagrała drużyna dziewcząt jeden  mecz wygrany, jeden zremisowany i niestety przegrany mecz z Boguszycami dał drużynie dziewcząt II miejsce. Drużyna chłopców  nie potrafiła się odnaleźć i zajęli  IV miejsce. Dużo bardziej widowiskowa była  piłka ręczna w kategorii młodzieży szkolnej. W prawdzie dziewczyny i chłopcy  wywalczyli III miejsce ale mecze były bardzo wyrównane. Było prowadzenie dla Zimnic  i w dwóch ostatnich minutach drużyna z Prószkowa zdołała  mecz jeszcze wygrać.  Tego typu sytuacje miały miejsce w kilku meczach.