Mistrzostwa gminne w mini piłce siatkowej.

16 lutego w naszej szkole odbyły się mistrzostwa gminne w mini piłce siatkowej  dziewcząt i chłopców. Na zawody przyjechały szkoły  z Boguszyc i  Złotnik.. Każde zawody to dodatkowa motywacja  dla najmłodszych klas jak i dla starszych uczniów. Uczniowie klas młodszych przynosili kartki  z napisami kto wygra, komu kibicują, atmosfera była prawdziwie sportowa. Ale jak to w sporcie była tylko jedna drużyna może  wygrać i  wygrany reprezentuje naszą gminę w zawodach powiatowy.  I miejsce w kategorii chłopców  zajęła  drożyna z ZSP  Złotnik, a w kategorii dziewcząt PSP Zimnice.  19 lutego  drużyna dziewcząt  z naszej szkoły zagrała  w mistrzostwach powiatu. Na osiem drużyn zajęła drugie miejsce i awansowała do półfinału wojewódzkiego. Półfinał wojewódzki odbędzie się  27 lutego w Gorzowie Sląskim. Trzymajcie kciuki!!!