Jak zarejestrować dziecko do turnieju Tymbark.

Poniżej znajdziesz szczegółową instrukcję zgłoszenia dziecka do Turnieju.

Przypominamy, iż zgodnie z aktualnym Regulaminem, drużyny do Turnieju zgłasza Trener lub osoba upoważniona przez Dyrektora danej placówki. zaś rejestracja dzieci do Turnieju należy do rodziców/opiekunów prawnych.

Rejestracja drużyn trwa do 31 stycznia 2024 roku, zaś dzieci należy zgłosić przed startem rozgrywek w danym regionie (marzec 2024 roku).

W celu poznania dokładnych dat rozgrywek prosimy o kontakt z lokalnym Koordynatorem wojewódzkim.

Aby zarejestrować dziecko do Turnieju:

1.    Wejdź na stronę www.laczynaspilka.pl/puchartymbarku/ i kliknij zgłoś się do turnieju, lub kliknij TUTAJ.
2.    „Zaloguj się” do posiadanego konta na Łączy Nas Piłka lub „Zarejestruj się” jeśli nie posiadasz jeszcze konta.
Uwaga! Jeżeli kupowałeś bilety na mecz Reprezentacji Polski, brałeś udział w programach PZPN, np. Certyfikacji Szkółek Piłkarskich lub Poznaj Polskę na Sportowo, najprawdopodobniej posiadasz już konto Łączy Nas Piłka. Jeśli tak, po kliknięciu w poniższy link, zaloguj się do istniejącego konta.
Logowanie Łączy Nas Piłka

3.    Wybierz „Jestem Rodzicem”.
Jestem Trenerem

4.    Kliknij „Zarejestruj nowe dziecko” lub wybierz już istniejący profil dziecka i kliknij „Zgłoś dziecko”.

Zdjęcie

5.     System może poprosić Cię o uzupełnienie SWOICH danych. Dodaj je, kliknij „Zapisz”, a następnie przejdź do zgłaszania dziecka do turnieju.
Formularz zgłoszeniowy dziecka

6.    Uzupełnij dane dziecka. Możesz podać swój numer telefonu. Zaakceptuj regulamin, wyraź zgody obowiązkowe i kliknij „Zapisz”.

Jak zgłosić dziecko do Turnieju

7.    Profil dziecka został utworzony i dodany do Konta rodzica.
Zdjęcie

8.    Aby zapisać dziecko do szkoły biorącej udział w Pucharze Tymbarku kliknij „Zgłoś dziecko”.
Zdjęcie

9.    Wybierz z listy szkołę, do której chodzi Twoje dziecko i kliknij „Zapisz”.

Upewnij się, że Ty i Trener rejestrujący drużynę wybieracie tę samą placówkę, zwłaszcza jeśli szkoła podstawowa Twojego dziecka funkcjonuje w zespole szkół!

Zdjęcie

10.    Na koncie rodzica w polu z imieniem i nazwiskiem dziecka powinieneś widzieć nazwę szkoły, do której dziecko zostało przypisane.
To koniec twoich zadań!
Następny krok należy do trenera. Skompletuje on skład drużyny z dzieci przypisanych do danej szkoły. Otrzymasz e-mail potwierdzający dodanie Twojego dziecka do drużyny.
Zdjęcie

11.     Na każdym etapie turnieju możesz wycofać dziecko z rozgrywek. W tym celu kliknij „Wycofaj z Turnieju”, podaj powód wycofania, a następnie potwierdź swą decyzję klikając „TAK, chcę wycofać dziecko z turnieju”.
Jeśli przypisałeś dziecko do niewłaściwej szkoły, wycofaj dziecko z Turnieju i przypisz do poprawnej placówki.

Zdjęcie

W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: wsparcie@pzpn.pl lub puchartymbarku@pzpn.pl pod numerem telefonu: 732 122 222 w godzinach 9:00-16:30 w dni robocze.

Zobacz też: Jak zgłosić drużynę do Pucharu Tymbarku.