Aktualności

Koduj z Gigantami.

Do tej edycji udało nam się zaprosić nie tylko Kuratorium Oświaty, ale uzyskaliśmy także patronaty honorowe m.in. Ministra Edukacji i Nauki, GOVTech oraz NASK.

Głównym celem akcji jest propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie rozsądnego korzystania z nowych technologii. Chcemy dać dzieciom możliwość równego dostępu do nowoczesnych zajęć i przeciwdziałać wykluczeniu cyfrowemu, które dotyka wielu uczniów. Bezpłatne warsztaty w ramach akcji “W Krainie Przyszłości” odbywają się zarówno w formie online jak i stacjonarnie w ponad 100 miastach w Polsce przez cały wrzesień.

Serdecznie prosimy przekazanie informacji o warsztatach do Państwa Rodziców i Uczniów i wychowawców. W tym roku dzięki wsparciu partnerów oraz z uwagi na ogromne zainteresowanie poprzednią akcją, udało nam się przygotować rekordową ilość miejsc dla uczniów w całej Polsce!

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl. Poniżej przesyłamy przykładowe wiadomości, które prosimy przesłać Rodzicom i uczniom:

LIBRUS: Jak pomóc dziecku odnaleźć bezpieczne miejsce w świecie nowych technologii?

Dzięki bezpłatnym warsztatom “Koduj z Gigantami – W kranie przyszłości” dzieci będą mogły nie tylko poznać nowoczesne narzędzie, ale także nauczyć się korzystać z nich w mądry i bezpieczny sposób. Bezpłatne zajęcia z programowania online oraz stacjonarnie w naszym mieście łączące naukę z uwielbianym przez najmłodszych światem gier. Warsztaty potrwają do końca września. Zapisać się można już dziś poprzez stronę: https://www.kodujzgigantami.pl/

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferującą od ponad 8 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży.

Giganci Programowania są globalnym partnerem Microsoft dla Edukacji.

 91 osób odwiedziło naszą stronę

Skip to content