XVII Otwarte Mistrzostwa Szkół w Wędkarstwie Spławikowym.

XVII Otwarte Mistrzostwa Szkół Województwa Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym – Komunikat nr 1 i nr 2

Zimnicki stawek cieszy się bardzo duża popularnością, dzieciaki chętnie spędzają  tam wolny czas łowiąc ryby. Widząc ich zaangażowanie oraz pasję do tego sportu  chciałbym zaproponować   uczestnictwo w  Mistrzostwach  Szkół Województwa Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym.

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Opolu uprzejmie informuje, że we współpracy ze Szkolnym Związkiem Sportowym „Opolskie” organizuje XVII Otwarte Mistrzostwa Szkół Województwa Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym.

Zwracamy   uwagę, że zawody odbędą się w dniu 20 maja 2023 r. (sobota).  Z strony rodziców należy  zagwarantować  dojazd sprzęt oraz opiekę.  Nauczyciele wychowania fizycznego  dokonają zgłoszenia uczniów do systemu  SRS.

Uczniów można zgłaszać  telefonicznie   607938686  lub przez e-dziennik.

Do udziału w imprezie zapraszamy wszystkich, także tych, którzy nie są zrzeszeni w PZW i nie posiadają karty wędkarskiej (dot. uczniów do 14 r.ż.)!

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy załączono w Komunikatach nr 1 i nr 2.

Załącznik 1

Załącznik 2