Aktualności

Bezpłatny kurs powtórkowy dla klasy 8.

Szanowni Państwo!

Zapraszamy ósmoklasistów z Państwa szkoły na bezpłatny kurs powtórkowy przed egzaminem z matematyki! 🔔 6 listopada rozpoczęliśmy wirtualną naukę do egzaminu z ponad 2,5 tys. uczniów! Druga tura powtórek startuje już dzisiaj, 30 stycznia – ✉️ZAPISY SĄ OTWARTE jeszcze przez 2 tygodnie. Uczniowie, którzy zapiszą się po starcie kursu, od razu otrzymają pierwsze, zaległe wiadomości.  Kursanci będą otrzymywać dwa newslettery w każdym tygodniu aż do połowy kwietnia!

Oprócz darmowych wideolekcji z matematyki, chemii, fizyki, biologii, przyrody i techniki na stronie 🔗 Pi-stacji uczniowie znajdą bezpłatne materiały powtórkowe przed oficjalnymi egzaminami z matematyki. 📚 Już 6 rok wspieramy ósmoklasistów w nauce! W ubiegłych latach z naszych próbnych arkuszy egzaminacyjnych skorzystało blisko ćwierć miliona młodych ludzi!

 Wszystkie informacje dostępne są na naszej stronie w zakładce 🌐 Egzaminy.

 

Jak powtarzamy z 8klasistami?

Zapis na kurs jest prosty – wystarczy podać adres e-mail w formularzu na stronie Pi-stacji. 💌 Każda chętna osoba otrzyma na swoją skrzynkę mailową automatyczne potwierdzenie zapisu.

 

👉Zapis na Newsletter dla 8klasy👈

 

W każdym mailu od Pi-stacji uczeń znajdzie:

🔸 Listę najważniejszych zagadnień z każdego tematu.

🔸 Mini-test, który pozwoli sprawdzić na starcie poziom wiedzy!

🔸 Linki do filmów Pi-stacji omawiających dany temat.

🔸 Ćwiczenia pozwalające utrwalić materiał.

 

– – –

 

🟢Pistacjowe egzaminy próbne dla wszystkich!🟢

 

Naukę do egzaminów podsumujemy w kwietniu 🎉 próbnymi arkuszami Pi-stacji 2024!🎉  W naszych autorskich testach umieszczamy co roku ✒ nowe zadania, które nie pochodzą ani z poprzednich egzaminów, ani z publikacji innych wydawnictw. Dodatkowo organizujemy premierę arkuszy tak, żeby nauczyciele mogli przeprowadzić egzamin w szkole 🏫 na warunkach najbardziej zbliżonych do tych w oficjalnym terminie!

🗓️ Premiera próbnego egzaminu 8klasisty z matematyki: 22 kwietnia 🗓️

 

Powyższe informacje załączany w formacie PDF do druku. 🖨️  Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji uczniom, nauczycielom oraz rodzicom.

—-

 

KIM JESTEŚMY?

Pi-stacja powstała po to, by wyrównywać szanse edukacyjne tych dzieci, które z powodów ekonomicznych lub logistycznych nie mogą korzystać z płatnych korepetycji. Wierzymy również, że najlepiej pomóc tym dzieciom mogą rodzice i nauczyciele. Aby ułatwić im pracę, zachęcamy ich do wykorzystania Pi-stacji jako alternatywy dla podręcznika, która jest łatwiej przyswajalna i mniej czasochłonna niż media drukowane. Od niemal dekady działamy pod skrzydłami Fundacji Katalyst Education, a nasze materiały regularnie uznawane są za najbardziej innowacyjne w Polsce.

 

Serdecznie,

Zespół Pi-stacja 💚

 68 osób odwiedziło naszą stronę

Skip to content