BEZPŁATNE WARSZTATY ONLINE z programowania.

Zróbcie prezent uczniom – zaproście ich na świąteczne WARSZTATY! Już 14.12!

Dzień dobry!

Już za chwilę święta… można więc sprawić uczniom jeszcze jakąś świąteczną niespodziankę! Jeżeli chcą Państwo dać wartościowy prezent dzieciom ze swojej szkoły, zachęcamy do zaproszenia je na BEZPŁATNE WARSZTATY ONLINE z programowania!

Prezent, który bawi i jednocześnie uczy to najlepszy wybór! A prezent od Dyrektora cieszy podwójnie.

Zapraszamy dzieci z Państwa szkoły na BEZPŁATNE WARSZTATY ONLINE z programowania.

To doskonały pomysł na prezent świąteczny dla uczniów.

A dla rodziców godzina więcej w przygotowywaniu świąt na spokojnie 🙂

Link do zapisu dziecka przez rodzica:

Zachęcamy do podzielenia się tą informacją z rodzicami.

Dzieci zostaną automatycznie przypisane do odpowiedniej grupy wiekowej 🙂 W swoich grupach dzieci zobaczą jak fajne jest programowanie i stworzenie własnej gry na początek.

Warsztaty odbędą się 14.12 (czwartek) o godzinie 17:00

Podczas warsztatów:
🧩 Młodsi (7-10 lat) poznają podstawy programowania wizualnego w Bloczkach! Nie potrzeba nawet obsługiwać klawiatury! Myszka lub TouchPad w zupełności wystarczą 😉

Każdy spróbuje stworzyć swoją własną grę!

Co jeszcze warto wiedzieć:
📆 Serdecznie zapraszamy dzieci na nasze warsztaty, ale równie serdecznie zachęcamy rodziców do towarzyszenia im! 😃
💻 Nasze warsztaty odbywają się online, w aplikacji, którą udostępniamy – bez konieczności jej pobierania. 😉

Na warsztaty należy zalogować się z komputera (nie z telefonu czy tabletu)

P.S. 🎉 Jeżeli dziecku spodoba się tworzenie gier z PixBlocks, po warsztatach rodzic otrzyma specjalny kod zniżkowy na kurs programowania – 20%!

Zapisy na warsztaty pod tym linkiem: https://pixblocks.com/warsztaty-dla-dzieci/

Masz pytania?

Zadzwoń! tel. 539 290 502