Góra Grosza

To już 23 edycja akcji Góra Grosza, w której bierze udział nasza szkoła. Towarzystwo Nasz Dom, które jest organizatorem akcji, od wielu lat wspiera dzieci i młodzież , finansując pomoc specjalistyczną. Wrzucając monetę na Górę Grosza, przekazujemy środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się.

Każdy z nas może w ten sposób wesprzeć jednego ze swoich rówieśników, który potrzebuje pomocy.
Bo każdy grosz czyni różnicę.
                                                                                                                                                                                                                                            Krystyna Dubik