Bal karnawałowy klas I-III

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez wszystkie dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszej szkole.

Na sali pojawiły się kolorowe postacie. Wśród uczestników trudno było rozpoznać uczniów. Przepiękne stroje karnawałowe dostarczały wiele emocji, budziły zaskoczenie i zachwyt. Na sali podczas muzycznych pląsów buło bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Rodzice zadbali o słodkie przekąski i napoje. Wspólnie ze swoimi pociechami korzystali z uroków karnawału.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Justyna Pantke