Zawody lekkoatletyczne

W piątek 16 września nasi uczniowie  z klas IV i V wzięli udział w wojewódzkich  zawodach lekkoatletycznych  w Opolu pod nazwą „Lekkoatletyczne  Nadzieje Olimpijskie”. W zawodach brało udział   461  zawodników  z całego  województwa opolskiego. Zawodnicy stratowali w następujących konkurencjach: 60m, 300m, skok w dal, skok w wzwyż, rzut piłeczką palantową.  Oprócz sprawdzenia swoich sił i możliwości nasi uczniowie mogli spotkać naszych mistrzów  olimpijskich  m.in.  Barbarę Bieganowską -Zając, Annę Wielgosz czy  Jacka Wszołę. Była rywalizacja , doping ale też   świetna zabawa! Gratulacje dla wszystkich naszych uczniów za  godne reprezentowanie naszej szkoły a także za wysokie  48 miejsce dla Natalii  Wieja.