KONKURS FOTOGRAFICZNY!

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejsze zimowe zdjęcie naszej szkoły.
Jury wybierze najciekawsze zdjęcia, spośród których wyłoniona zostanie zwycięska fotografia. Będzie ona umieszczona na facebookowej stronie naszej szkoły jako zdjęcie główne i pozostanie tam aż do wiosny 🙂
Poza tym przeprowadzimy również głosowanie na ulubione zdjęcie facebookowej publiczności. Wszystkie wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronie internetowej naszej szkoły.
Zdjęcia prosimy przesyłać na adres anku30@wp.pl. W temacie proszę wpisać KONKURS, IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA. Termin nadsyłania zdjęć – 21 LUTEGO 2021 r.
Zachęcamy do udziału w konkursie i życzymy miłego polowania na piękne zimowe widoki 🙂
Anna Kuźnicka