„Dzieci zbierają elektrośmieci” – zaproszenie do udziału w konkursie

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pt. „Dzieci zbierają elektrośmieci” organizowanego w ramach „Dnia Ziemi z Tropa Verde”.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych      z terenu Aglomeracji Opolskiej.

Aby wziąć  udział i wygrać atrakcyjne nagrody takie jak: bilety na basen, do zoo i kin na terenie AO,  gry planszowe i inne cenne nagrody wystarczy oddać elektrodpady do najbliższego punktu PSZOK i zrobić zdjęcie śmieci lub nagrać krótki film z tego wydarzenia.

Nagrodą główną dla grupy dzieci/klasy, która zbierze najwięcej odpadów przygotowano bilety wstępu do Jura Parku      w Krasiejowie. Każdy kto weźmie udział w konkursie otrzyma nagrodę. Ogłoszenie wyników konkursu 22 kwietnia podczas Dnia Ziemi z Tropa Verde!