Aktualności

,,Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” – kurse e-learningowy

Oddziat Regionalny KRUS w Opolu zachęca wszystkie dzieci oraz nauczycieli do zapoznania się z kursem e-learningowym pt. ,,Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”. Przesłany kurs może stużyć nauczycielom jako narzędzie dydaktyczne w celu propagowania zasad bezpiecznego życia i pracy na wsi, a także może bye udostępniany dzieciom do indywidualnego wykorzystania.

Nowoczesna forma kursu przybliża najmłodszym mieszkancom wsi zagrożenia wypadkowe w gospodarstwie rolnym, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.
Kurs zawiera ciekawe zagadki i quizy, dzięki którym łatwiej jest przyswoić wiedzę na temat bezpieczeństwa dzieci w środowisku wiejskim.

Szkolenie korńczy się testem końcowym, po którym można wydrukowac certyfikat potwierdzajqcy ukończenie kursu. W celu zachęcenia do korzystania z tego sposobu zdobywania wiedzy o zagrożeniach wypadkowych w gospodarstwach rolnych, Centrala KRUS nagrodzi hulajnogami 100 dzieci, kt6re prześlą certyfikaty ukończenia szkolenia wraz ze swoimi danymi do Biura Prewencji w terminie do 31.10.2021 r. lnformacja o tym sposobie wyróżnienia uczestników szkolenia, formularz zgłoszenia dziecka oraz zasady przyznawania
nagród, zostaną udostępnione na stronie internetowej Kasy.

Kurs jest całkowicie bezpłatny.

Szkolenie e-learningowe dla dzieci znajduje się pod poniższym adresem:
https://prewencja.krus.gov.pl

 290 osób odwiedziło naszą stronę

Skip to content