Szkolny Dzień Profilaktyki

8 czerwca w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Profilaktyki. Tematyka tego dnia dotyczyła bezpieczeństwa w Internecie. Nasza szkolna pani psycholog w klasach I-III przeprowadziła warsztaty profilaktyczne dotyczące zasad bezpiecznego korzystania z Internetu. Dzięki stronie sieciaki.pl uczyliśmy się wspólnie, jak uchronić się przed niebezpieczeństwami w sieci. To była fantastyczna przygoda i wiele nowych treści dla nas.
Dodatkowo tego dnia, gościliśmy w szkole funkcjonariusza Policji p. Adama Huk, który podzielił się z nami prawnymi regulacjami bezpieczeństwa w sieci.
To jednak nie koniec atrakcji. Usłyszeliśmy także wyniki konkursu profilaktycznego, na które wszyscy czekali z niecierpliwością. Oto one:

NIE DAJ SIĘ ZŁAPAĆ W SIEĆ INTERNETU!

KLASY I-IV
1 MIEJSCE – MAGDALENA RZITKA
2 MIEJSCE – MARTYNA GRUND
3 MIEJSCE – EWA JONEK
Wyróżnienia:
MICHAŁ SZMECHTA, JAN CHUDALA

KLASY V-VIII
1 MIEJSCE – MAJA GURBIERZ
2 MIEJSCE – WIKTORIA PANUSZ
3 MIEJSCE – JAKUB HONISZ
Wyróżnienie:
JONASZ WALESKA

ZWYCIĘZCOM ORAZ WYRÓŻNIONYM GRATULUJEMY
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie.

Fotorelacja z tego wydarzenia znajduje się w poprzednim poście: NIE DAJ SIĘ WCIĄGNĄĆ W SIEĆ.
mgr Ida Bojarska