Aktualności

Strażnik Lasów

Serdecznie zapraszamy Przedszkola, Szkoły Podstawowe (klasy I-III) oraz inne placówki oświatowo- wychowawcze z całej Polski do udziału w akcji
Cała Polska maluje GIGA Laurkę dla Strażników Lasów.

Czy wiecie, że w 2021 roku w naszym kraju było prawie 3500 pożarów lasów, z czego aż 2400 została wywołana z winy człowieka! Dlaczego o większości z nich nie słyszeliście? Ponieważ nasi Strażnicy Lasów, czyli STRAŻACY i LEŚNICY czuwają, by się one nie rozprzestrzeniały.

W dniu 4 maja przypada święto Strażaka, a 5 maja święto Leśnika. Chcemy im bardzo gorąco i wyjątkowo podziękować za ich pracę włożoną w ochronę lasów przed pożarami tworząc wirtualną MEGA interaktywną laurkę składającą się z tysięcy laurek namalowanych przez przedszkolaków i dzieci młodszych klas szkół podstawowych z całej Polski.

Dzieci z Waszego przedszkola, czy też szkoły też mogą włączyć się w tworzenie tej gigantyczne ciepłej i wyjątkowej laurki. Wystarczy, że od 01.03.2023r.  do 01.04.2023r. wyślecie do nas laurkę, a my obiecujemy, że obejrzą ją strażacy i leśnicy z całej Polski.

Ogólnopolska akcja Laurka dla Strażników Lasów jest skierowana właśnie do WAS!

Szczegóły akcji na stronie

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt na numer: 884 860 086

 179 osób odwiedziło naszą stronę

Skip to content