Aktualności

Z podwórka na stadion.

Nasza szkoła w tym roku szkolnym zamierza wziąć udział w turnieju piłki nożnej „z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.  Chłopcy klas młodszych  prawie każdego dnia czy deszcz czy śnieg grają na naszym boisku szkolnym w piłkę. Wiemy, że kilku uczniów trenuje w klubach  ale większość gra bo lubi. Widzę mając dyżur na boisk, że dla nich test to wielka frajda i przyjemność. Dlatego też postanowiłem założyć dwie drużyny chłopców „Iskierka 8”  (uczniowie klasy 1i 2) i „Iskierka 10” (uczniowie klasy 3 i 4).

Szanowni Rodzice, jeżeli chcielibyście aby Wasze dziecko zagrało w tym turnieju (a finały odbędą się na Narodowym 🙂 ) to należy zarejestrować  dziecko  zgodnie z poniższymi instrukcjami.  Niestety oprócz  uciążliwej rejestracji będą również koszty związane z transportem na mecze.

Zgodnie z aktualnym Regulaminem, rejestracja dzieci do Turnieju należy do rodziców/opiekunów prawnych. Powiadom ich o utworzeniu drużyny i poproś o dodanie dzieci do Turnieju.

W tym celu rodzic/opiekun prawny powinien wejść na stronę https://www.laczynaspilka.pl/zpodworkanastadion/zapisy, zalogować się lub zarejestrować konto na Łączy Nas Piłka, uzupełnić dane osobowe dziecka, oświadczyć, iż jest właściwym opiekunem prawnym, wyrazić zgody obligatoryjne i zaakceptować Regulamin Turnieju.

Wszystkie instrukcje dotyczące zapisów oraz szczegółowe informacje na temat Turnieju, w tym harmonogramy będą publikowane na stronie https://www.zpodworkanastadion.pl

Zapraszamy także do zapoznania się z regulaminem XXIII edycji Turnieju, który dostępny jest do pobrania pod linkiem: https://www.laczynaspilka.pl/zpodworkanastadion/pliki-do-pobrania

autor:   Joachim Wocka

 552 osób odwiedziło naszą stronę

Skip to content