IV miejsce w finale wojewódzkim w piłce siatkowej chłopców.

W poniedziałek, 15 maja, w PSP  Walcach, odbył się turniej finałowy w ramach Wojewódzkich Igrzysk LZS szkół wiejskich w piłce siatkowej chłopców. Na  finał  ten, nasi zawodnicy  ciężko pracowali. Nie chcieli powtórzyć wyniku z zeszłego roku. W tym roku postawiliśmy większy nacisk na grę ofensywną, czterech uczniów dobrze atakujących tak, że w każdym ustawieniu było dwóch atakujących na skrzydłach.   Na treningach efekty pracy było widać.  I przyszedł oczekiwany dzień, pierwszy  mecz rozegraliśmy z PSP Łubiany  i niestety po zaciętym meczu pierwsza porażka,   w drugim  meczu  nasi uczniowie wygrali z gospodarzami 2:0.  Po dwóch  rozegranych  meczach każda z drużyn miała jeden mecz wygrany i jeden przegrany. Ostatnie mecze o wszystkim zadecydują. W trzecim rozegranym  meczu  z PSP Domaszowice doszło do tie break  w którym  po dobrym początku niestety nie udało się seta wygrać.   Były to bardzo emocjonujące spotkania.  Technicznie nasi uczniowie prezentowali się bardzo dobrze, grali z ogromnym zaangażowaniem,   zabrakło im pewności siebie.   Mistrzem województwa  została drużyna z PSP  w Walcach.  Wszystkim zawodnikom gratulujemy  i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.