Festyn Rodzinny

W dniu 26.05.2023 w naszej szkole odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca. Po południu wszyscy spotkaliśmy się na części artystycznej, podczas której uczniowie wyrazili swoje uczucia do rodziców.

Po części artystycznej przenieśliśmy się na podwórko szkolne i boisko. Były tam zaplanowane gry i zabawy. Rodzice zagwarantowali wspaniały poczęstunek oraz inne atrakcje jak robienie tatuaży, wata cukrowa i lody oraz plecenie kolorowych warkoczyków. Zabawa była udana.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, a w szczególności Radzie Rodziców za wspaniałą organizacje i przygotowanie festynu.

Podczas przygotowań i w trakcie festynu wykorzystano taker i aparat zakupiony w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.