LABOLATORIA PRZYSZŁOŚCI

Laboratoria Przyszłości to program skierowany do szkół podstawowych, którego celem jest rozwijanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach programu nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju praktycznych umiejętności wśród dzieci i młodzieży, kształtowanie samodzielnego i krytycznego myślenia, zdolności myślenia matematycznego oraz stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych.

W ramach programu „Laboratoria Przyszłości” Szkoła Podstawowa  im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 30000 złotych na zakup wyposażenia technicznego. Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni czas spędzony w szkole i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko w ramach obowiązkowych zajęć edukacyjnych, ale również w trakcie zajęć pozalekcyjnych i kółek zainteresowań.