Aktualności

Wakacyjne olimpijskie obozy matematyczne.

MAT EDUKACJA organizuje zdalne (bezpłatne) spotkanie dla rodziców uczniów klas 6-7 szkoły podstawowej poświęcone Olimpiadzie Matematycznej Juniorów (OMJ) oraz konkursom kuratoryjnym z matematyki.

Spośród wszystkich konkursów matematycznych dla uczniów SP oba powyższe cieszą się największą popularnością ze względu na atrakcyjność uprawnień: Tytuł laureata obu konkursów — a w przypadku OMJ także tytuł finalisty — dają wstęp do wybranego liceum poza standardową procedurą rekrutacyjną.

Na spotkaniu opowiemy, jak wygląda organizacja i przebieg obu konkursów, co należy zrobić, by do nich przystąpić, jakie są wymagania merytoryczne na tle szkolnej podstawy programowej oraz udzielimy kilku wskazówek, jak się do nich przygotowywać. Postaramy się także odpowiedzieć na ewentualne pytania.

Spotkanie odbędzie się w zdalnej formule w dniu 31 maja 2023 r. (środa) w godz. 19:00–19:40.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc niezbędna jest wcześniejsza rejestracja. Formularz rejestracyjny znajduje się pod adresem:

https://forms.gle/b4nD55R8cX9kvEDHA

Z góry serdecznie dziękuję, jeśli zechcą Państwo przekazać informację o spotkaniu potencjalnie zainteresowanym rodzicom.

Uczniów zainteresowanych udziałem w konkursie kuratoryjnym z matematyki lub OMJ zapraszamy także na nasze wakacyjne zajęcia przygotowujące do obu konkursów. Szczegóły znajdują się na naszej stronie:

Z wyrazami szacunku,
Renata Gawlińska-Pompe
MAT EDUKACJA

 119 osób odwiedziło naszą stronę

Skip to content