Christmas cards exchange

Wysyłanie kartek świątecznych to tradycja , choć w ostatnim czasie trochę zapomniana. Dlatego uczniowie naszej szkoły z okazji Świąt Bożego Narodzenia z klasy pierwszej, drugiej i trzeciej wzięli udział w międzyszkolnej wymianie kartek świątecznych. Uczniowie własnoręcznie wykonali przepiękne kartki świąteczne oraz napisali życzenia w języku angielskim, które następnie zostały wysłane i przekazane uczniom Szkoły Podstawowej w Żórawinie ,uczniom ze Szkoły Podstawowej z Dąbrowy Górniczej a także uczniom ze Szkoły Podstawowej z Odrzykoń. Kartki również dotarły i do nas:) . Udział w wymianie był dla uczniów ciekawym doświadczeniem, które z pewnością w następne święta będziemy chcieli powtórzyć. Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w wymianie kartek świątecznych za wspaniałe kartki a paniom nauczycielkom języka angielskiego za współpracę.

nauczyciel języka angielskiego

Agnieszka Kryczmanik